Багатомільйонну реконструкцію запорізького палацу творчості розіграли з другої спроби

Багатомільйонну реконструкцію запорізького палацу творчості розіграли з другої спроби

Департамент освіти та науки Запорізької міськради завершив тендер на виконання реконструкції Палацу дитячої та юнацької творчості. Відповідний тендер вже було проведено місяць тому, але в останній момент пропозиції учасників відхилили.

Раніше ми повідомляли, що переможцем аукціону стало ТОВ "Геос-УКБ". На тендері з фірмою конкурували ТОВ "Співдружність Авіа Буд", ТОВ "Комунальник", ТОВ "Євробудкомплекст", ТОВ "Теллор-Груп". Про ТОВ "Геос-УКБ" відомо, що воно зареєстроване у Києві. Власниками фірми є  Уманець Сергій та Окольничий Богдан.

Первинна пропозиція підрядника становила 72,148 млн грн, однак згодом вартість послуг знизилася на 69,7 млн грн.

Пізніше тендер отримав статус скасованого Тендерна пропозиція ТОВ "ГЕОС-УКБ" підлягає відхиленню на підставі п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону України. У пропозиції було відсутнє документальне підтвердження  відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі (договірної ціни, зведеного кошторису, пояснювальної записки та проєкту календарного графіку виконання робіт).

Тиждень тому повторно оголошена закупівля буле успішно проведена. Очевидно, що переможець минулого тендеру усунув недоліки тендерної документації, адже фірма знову перемогла. ТОВ "ГЕОС-УКБ" виконає реконструкцію закладу за 69,198 млн грн замість 69,7 млн грн (як було минулого разу).

Нагадаємо, що за вказану вартість фірма зобов'язується виконати низку наступних робіт:

  • - знесення зелених насаджень;
  • - загальнобудівельні роботи (демонтаж вікон, вітрин, зливів; розбирання покриттів, стяжок, утеплення; усунення дефектів на конструкціях будівлі);
  • - встановлення дверей, вікон, підлоги, внутрішнє опорядження (стіни, панелі, стеля);
  • - опалення та вентиляція;
  • - водопровід та каналізація;
  • - телефонізація;
  • - установлення автоматичної пожежної сигналізації;
  • - пусконалагоджувальні роботи автоматичної пожежної сигналізації та водяного пожежогасіння;
  • - улаштування тротуарів та майданчиків, озеленення території.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі