Багатотонні фури продовжують їздити греблею ДніпроГЕС, попри заборону (Фото)

Багатотонні фури продовжують їздити греблею ДніпроГЕС, попри заборону (Фото)

Греблю ДніпроГЕСу та частково мости для великогабаритних автомобілів закрили ще весною, але водії ігнорують розпорядження мера Буряка

Мешканці Запоріжжя щодня потерпають від великих заторів на греблі ДніпроГЕС та мостах Преображенського, особливо зранку та ввечері у час пік. Транспортні незручності викликані не лише тим, що на греблі тривають ремонтні роботи, але й через ігнорування водіями великогабаритних автівок розпорядження мера про обмеження руху.

Фури безперешкодно продовжують їздити через греблю ДніпроГЕС, попри її аварійний стан, та мости.

Півроку тому, у лютому 2019 року, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що з березня великогабаритним вантажівкам буде заборонено проїжджати греблею ДніпроГЕСу та мостами Преображенського.

Великогабаритним вантажівкам геть заборонили пересуватися греблею ДніпроГЕСу. На мостах Преображенського, що з'єднують острів Хортиця з містом, обмеження для вантажівок діють у світлий час доби – із 7:00 до 21:00

Тоді ж мер підписав відповідне рішення виконкому.

Проте, за півроку владі Запоріжжя так і не вдалося навести лад із пересуванням магістралямі міста великогабаритних авто та забезпечити дотримання нею ж запроваджених обмежень. 

Нагадаємо, обмеження руху транспорту вагою понад 25 тонн вирішили запровадити в Запоріжжі через стан мостів та греблі, стан дорожнього покриття та гідроспоруд якої викликає занепокоєння.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі