Банки можуть знизити тарифи на користування інтернет-банкінгом

Банки можуть знизити тарифи на користування інтернет-банкінгом

НБУ закликав українські банки знизити тарифи на дистанційне обслуговування клієнтів. Зокрема, це розповсюджується на користування інтернет-банкінгом, а також на безготівкові розрахунки.

Про це повідомили у пресслужбі Нацбанку

Крім того, у НБУ зазначають, що під час карантину банки працюватимуть у штатному режимі навіть у всіх регіонах, навіть у тих, де зафіксовано випадки зараження коронавірусом та запроваджено обмежувальні заходи.

«Національний банк закликає банки до проведення активних комунікацій з клієнтами для інформування про план дій та роз’яснення поточної ситуації. Особливо це стосується безперебійної роботи банківської системи та надання фінансових послуг всім категоріям клієнтів», — повідомили у Нацбанку.

Також банкам рекомендували забезпечити безперебійну систему дистанційних систем обслуговування (інтернет-банків, мобільних додатків тощо), знизити тарифи на безготівкові розрахунки та обслуговування у дистанційних система, роз'яснити клієнтам переваги дистанційного обслуговування,а також перевести частину працівників, які не залучені у роботі з клієнтами, на дистанційну форму роботи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі