Банкрутство запорізького депутата, зупинка за півмільйона та "небезпечний" навчальний заклад: підсумки дня

Банкрутство запорізького депутата, зупинка за півмільйона та 'небезпечний' навчальний заклад: підсумки дня

Про найцікавіше 3 березня.

Від інженера до начальника: хто претендує на посаду голови запорізької екоінспекції?

Нещодавно у запорізькому управлінні Державної екологічної інспекції було оголошено конкурс на посаду голови. Кандидатом на крісло начальника став колишній інженер та технічний директор. (Читати)

Колапс у "Ін-Тайм": компанія родини запорізького депутата банкрут

Новина про банкрутство служби доставлення «Ін-Тайм» ошелешила українців. Клієнти сервісу скаржаться на послуги "Ін-Тайм". Зокрема, компанію звинувачують в затримках вантажу і невиплаті накладених платежів. (Читати)

Майже пів мільйона гривень витратять на зупинку в Запоріжжі

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району оголосила тендер на будівництво зупинки громадського транспорту за 413 954 тисячі гривень. (Читати)

Чиновниця із Запорізької області воліє зайняти крісло голови місцевої РДА: що відомо

На посаду голови Токмацької райдержадміністрації претендує місцева чиновниця. У мережі з'явилась відповідна кандидатська декларація.  Так, раніше на вказану посаду Кабінет Міністрів погодив експерта з питань децентралізації Аскада Ашурбекова. Проте нового голову так і не було призначено. Натомість, у публічній системі з'явилась декларація кандидата на крісло очільника РДА. (Читати)

Депутат Запорізької облради «дав у борг» понад 5 мільйонів гривень

Депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк 27 лютого повідомив до НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, а саме про безвідсоткову позику 5 285 000 гривень, яку він надав не вказаній фізичній особі. (Читати)

Запорізький навчальний заклад нехтує безпекою та життям студентів?

Майже чотири місяці тому весь світ став свідком страшної пожежі у ДВНЗ «Одеський коледж економіки права та готельно-ресторанного бізнесу». Внаслідок інциденту загинуло 16 осіб. Експертизою встановлено, що займання спричинила несправність електропроводки, або побутових електроприводів. Більш того, засоби пожежогасіння не знаходились у доступному місці, а лежали зачинені у коменданта в кабінеті.  У грудні місяці редакцією видання «Факти Запоріжжя» були ініційовані запити до вищих навчальних закладів міста щодо дотримання правил пожежної безпеки.(Читати)

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі