Базу відпочинку у Кирилівці, де сталося масове отруєння, виставили на продаж

Базу відпочинку у Кирилівці, де сталося масове отруєння, виставили на продаж

У Кирилівці базу відпочинку «Дніпровські зорі» виставили на продаж після інциденту із масовим отруєнням людей. Оголошення виставлено на відповідному сайті.

Нагадаємо, відпочиваючі бази звернулися до медичних працівників зі скаргами на високу температуру та нудоту. Деякі ЗМІ поширювали інформацію, що відпочивальники хворі на коронавірус, про те справжня причина отруєння.

Відзначається, що серед хворих багато вихованців дніпровського клубу дзюдо «Спарта». Хлопці з тренерами вчора в обід приїхали на 10-денні збори. До самої ночі були активні, купалися в морі і басейні, обідали і вечеряли в їдальні, перекушували в кафе на території бази. Як розповіли діти, багато з тих, хто захворів, ввечері замовляли на базі піцу.

За результатами бактеріологічного обстеження хворих в 4-х випадках – троє дітей, 1 дорослий – виділена сальмонела, інші лабораторні дослідження в роботі.

Також повідомлялось, що у результаті перевірки правоохоронними органами було встановлено, що база функціонувала без відповідних на то документів. Про те у оголошені власники зазначають – «документи у порядку».

Серед іншого у описанні зазначається, що за площу у 2,5 га з готовим бізнесом, номерами з меблями, тощо, власники хочуть – 1 500 000 доларів.

«Продається разом з меблями в номерах і технікою! Більшість номерів з новим ремонтом !!! Дитячий майданчик, футбольний та волейбольний майданчики, абсолютно новий спортивний килим татамі. Два кафе: одне на території і одне на березі моря з виходом до басейну. Все доглянуте і в хорошому стані! База діюча, все в робочому стані!!», - зазначається у оголошені.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі