Бердянська міськрада замовила новини про свою діяльність на мільйон гривень

Бердянська міськрада замовила новини про свою діяльність на мільйон гривень

Виконавчий комітет Бердянської міської ради замовив у КП “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” послуги з висвітлення життєдіяльності міста загальною вартістю 1 млн грн.

Про це мова йде у системі електронних закупівель.

Відповідну угоду сторони уклали 9 квітня. Згідно з тендерною документацією, міськрада витратить 762 тис. грн. на виготовлення інформаційної програми про новини міста, 121 тис. грн. - на виготовлення відеозвітів, 86 тис. грн. - на підготовку публіцистичної програми про діяльність депутатів міської ради з активом громади, 15,2 тис. грн. - на виготовлення підсумкової інформаційної програми.

Виготовлення інформаційної програми про новини міста хронометражем 10-20 хвилин має відбуватися згідно “Програми висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету засобами масової інформації у 2020 р.”

Крім того, двома тижнями раніше, Бердянська міськрада замовила КП “ТБ-Бердянськ” трансляцію інформаційних, тематичних програм з висвітлення діяльності міської ради та виконавчого комітету вартістю 184 тис. грн.

Усі угоди укладено на безконкурсній основі з огляду на попереднє скасування двох відкритих торгів через недостатню кількість учасників.

Нагадаємо, що наприкінці березня керівником КП “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” призначили Дарину Братанову, яка до цього 11 років працювала головним редактором та директором ТРК “Юг”. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі