Кандидат на крісло мера Запоріжжя та козацький батько: підсумки дня

Кандидат на крісло мера Запоріжжя та козацький батько: підсумки дня

Найголовніше за 29 січня

Від слюсаря до потенційного мера Запоріжжя: хто такий Віктор Гординський?

Сьогодні, 29 січня, у Запорізькій міській раді відбудеться 47- ма сесія, де депутати обговорять конче нагальні питання для міста, серед яких звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо неприпустимості передачі у концесію Запорізького аеропорту, звільнення заступників мера та затвердження Віктора Гординського на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Більше тут.

В ім'я піару влада на Запоріжжі витрачає десятки тисяч гривень

Так, Бердянська міськрада за інформаційні матеріали про свою діяльність заплатила місцевій газеті «Південна зоря» 148 500 гривень. За ці гроші видання має розміщувати матеріали з діяльності органів виконавчої влади та регуляторних актів протягом 2020 року. Одним словом, редакція видання має висвітлювати результати діяльності Бердянської мерії. Як ви вже здогадалися, гроші чиновники візьмуть з місцевого бюджету. Більше тут.

«За заслуги»: експрокурору Запорізької області загрожує 15 років позбавлення волі

Колишньому прокурору Запорізької області Валерію Романову вручено підозру, яка загрожує покарання у вигляді тримання під вартою або позбавлення волі строком на 15 років. За час перебування на посаді Романов здійснював вигідні кадрові рокіровки,перевищував свої повноваження, просто звільняючи неугодних йому співробітників, не дотримуючись чинного законодавства, за що і отримав підозру передбачених частиною 1 статті 172 та частиною 1 статті 365 Кримінального кодексу України. Більше тут.

Під Запорізькою міської радою мітингують робітники «Кремнійполімера»

Робітники заводу «Кремнійполімер» вийшли на акцію протесту, під будівлю міськради, де сьогодні відбудеться 47-ма сесія, щоб привернути увагу депутатів до проблем підприємства. Більше тут.

«Козацький батько» у Запоріжжі

Історію Запорізького краю досліджувало багато досвідчених істориків, однак вагомий внесок зробив Дмитро Яворницький, мова про якого піде далі. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі