Бердянський суд закрив справу бойовика, який зі сторони ДНР охороняв уламки малайзійського боїнгу

Бердянський суд закрив справу бойовика, який зі сторони ДНР охороняв уламки малайзійського боїнгу

Бердянський міський районний суд Запорізької області звільнив від кримінальної відповідальності уродженця Єнакієве, який за сторони ДНР охороняв уламки літака «Boeing 777 Malaysia Airlines Flight 17». Повідомляє «Судовий репортер».

Прокурор попросив суд звільнити підозрюваного і закрити справу, оскільки останній сприяв слідству. Колишній бойовик також повідомив про інших учасників підрозділу «Народне ополчення Донбасу» і осіб, з якими він охороняв літак, їх загальну кількість і місце перебування.

Повідомляється, що слідством було встановлено, що підозрюваний, уродженець Єнакієвого, прибув 20 серпня 2014 року в село Грабово Донецької області, поблизу якого був збитий літак. Там бойовики йому видали військову форму російського зразка і доручили чергування і охорону блокпоста і місця падіння літака. На місці падіння літака він знайшов особисті речі пасажирів — іграшки, дитяче взуття, ноутбук і 11 паспортів. Ці предмети він передав представникам «ДНР», за що отримав 25 тисяч російських рублів.

Через декілька місяців, у зв’язку з необхідністю прийняти «присягу» так званої «ДНР» та активізацією бойових дій, обвинувачений самовільно покинув підрозділи «ДНР» та виїхав на територію Російської Федерації.У січні чоловік звернувся до правоохоронців за програмою СБУ «Вернись додому».

Водночас прикордонна служба замовчувала добровільність явки і повідомляла, що чоловіка викрили фото в соцмережах, де він у військовій формі зі зброєю в руках знятий на фоні уламків збитого пасажирського літака.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі