Бердянський зоопарк "Сафарі" запрошує відвідувачів познайомитися з екзотичними тваринами

Бердянський зоопарк 'Сафарі' запрошує відвідувачів познайомитися з екзотичними тваринами

На території Запорізької області, вздовж Бердянської коси, розташувався надзвичайно гарний зоопарк зі 150 видами тварин. Для міста зоопарк "Сафарі" став справжнім діамантом, у якому можна побачити не лише екзотичних мешканців с різних куточків планети, але й добре провести час, прогулюючись по зелених аеях парку.

Зоопарк обіймає площу 3 гектари дивовижної природи. Зі 150 тварин 20 проживають лише у цій зоні. Тварин переправляють з Чехії, Словаччини, Польщі, Голландії за програмою обміну. Однак у зоопарку виростили й мешканців, яких можна побачити, наприклад, в Африці. Гарною новиною є те, що минулого року п'ятеро однорічних левенят переїхали на свою історичну батьківщину. 

Найбільша тварина, яка проживає на території "Сафарі" - це жирафа. Також у зоопарку можна зустріти зебр, гімалайських ведмедів, карликових приматів, амадинів (одні з найменших птахів у світі) та крокодилів.

У 2014 році до "Сафарі" доправили двох жираф, які пройшли складний шлях із Чехії до України. Для них завчасно побудували житло і забезпечили його комфортними умовами.

Через два роки у зоопарку з'явився білий лев, а також зебри з Чехії та Словаччини. Загалом 2016 рік став переламним у біографії "Сафарі", адже він отримав звання "ращий зоопарк України". До того ж, заклад отримав Сертифікат Якості від всесвітньо відомого ресурсу TripAdvisor.

У 2020 році біла тигриця втретє народила двох прекрасних малюків.

Зоопарк "Сафарі" - унікальна місцина з багатим розмаїттям диких та домашніх тварин, де кожен може знайти собі улюбленця. У поточному році на території зоопарку відкривається тераріум з рідкісними видами плазунів, ящірками та крокодилами. Тут можна побачити таких представників, як сітчастий пітон альбінос, нільській крокодил, хамелеон, варан і навіть анаконда.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі