Безхатченко-ЦІМЕТ, хабар Держспоживслужби, конкуренція фірм і реставрація проспекту: підсумки дня у Запоріжжі

Безхатченко-ЦІМЕТ, хабар Держспоживслужби, конкуренція фірм і реставрація проспекту: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 1 жовтня.

30 мільйонів гривень у каналізацію: на Запоріжжі водоканал розпочав процедуру відкритих торгів

25 вересня Комунальне підприємство "Бердянськводоканал" розмістило оголошення про початок відкритих торгів з проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянську. (Читати)

На запорізькій Хортиці острів’ яни б’ють тривогу: безхатченко-ЦІМЕТ чекає на допомогу

Мешканці Вознесенівського району міста Запоріжжі б’ють тривогу. Так, в серці України на острові Хортиця руйнується колись потужний Центральний інститут механізації та електрифікації тваринництва. (Читати)

Запорізька міськрада планує взяти кредит на суму 53 млн євро

Запорізька міськрада має намір підписати договір про співпрацю з "Міжнародною фінансовою корпорацією" ("IFC"). Відповідний проект рішення з'явився на сайті мерії. (Читати)

Чиновники Держпродспоживслужби "погоріли" на хабарі

Правоохоронці провели розслідування стосовно двох чиновників обласної Держпродспоживслужби, які вимагали укласти неправомірну угоду та отримати хабаря. Всі матеріали і обвинувальний акт вже передані до суду. (Читати)

На Запоріжжі дві комерційні фірми не поділили клієнтів

До Відділення надійшла заява товариства з обмеженою відповідальністю «Міські комунікаційні системи» щодо порушення товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційною фірмою «ГЮСС» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, а саме розповсюдження в квітні 2014 року неправдивих відомостей стосовно діяльності ТОВ «Міські комунікаційні системи» на ринку послуг з нарахування платежів за житлово-комунальні послуги, про це повідомляє прес-служба Запорізького територіального відділення Антимонопольного комітету України. (Читати)

У Запоріжжі пропонують реставрувати фасади по проспекту

У Запоріжжі містяни пропонують реставрувати фасади по проспекту Соборному за допомогою художників. Відповідна петиція з'явилась на сайті мерії. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі