Беззаконня і закритість: працівники Запорізького титано-магнієвого комбінату готуються до страйку

Беззаконня і закритість: працівники Запорізького титано-магнієвого комбінату готуються до страйку

Первинна організація профспілки в «Запорізькому титано-магнієвому комбінаті» та Трудовий колектив підприємства звернулися одразу до трьох посадовців – Прем’єр-міністра, голови Запорізької ОДА та очільника Фонду державного майна.

Відповідну заяву оприлюднили на офіційному порталі ТОВ «ЗТМК».

За даними заявників, підприємство знаходиться в епіцентрі конфлікту, який свідчить про реалізацію непрозорого плану щодо керівництва заводу. Винуватцями потенційної зупинки підприємства та позбавлення роботи 3,5 тис. чоловік вважають чиновників Фонду держмайна.

Також у заяві зазначають, що з приходом на посаду директора Володимира Сивака прагнення збільшувати показники виробництва та модернізації прагне лише приватний інвестор. Натомість, Фонд держмайна, який володіє 51% акцій ТОВ «ЗТМК», пасивно ставиться до вирішення проблем заводу.

У поточному році фонд двічі намагався провести екстрені збори акціонерів Товариства з однією єдиною метою: призначити нового директора ТОВ «ЗТМК». Співробітникам підприємства відомо, що людина, яку чиновники ФДМУ без конкурсу і прозорого відбору намагаються призначити новим директором, не є фахівцем в управлінні складними підприємствами. Крім того, дії чиновників ФДМУ обмежують права приватного акціонера.

Профспілковий комітет і трудовий колектив ЗТМК наголошують на важливості прозорого і законного процесу прийняття рішень, досвідченості нового кандидата та врахуванні думки співробітників підприємства. Однак, якщо відповідні вимои будуть проігноровані, працівники обіцяють влаштувати страйк.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі