Бізнес на амброзії, доплати медикам та декларації можновладців: підсумки дня

 Бізнес на амброзії, доплати медикам та декларації можновладців: підсумки дня

Найголовніше за 3 червня

У Запоріжжі розробили бізнес-піраміду по освоєнню грошових потоків за рахунок амброзії

Сьогодні розповімо про те, як фірми-одноденки здобувають перемогу в тендерах та освоюють мільйони з бюджету міста попри довгий кримінальний шлейф. Більше тут.

Понад півмільйона гривень отримали медики у Запорізькій області

Видання «Факти Запоріжжя» вирішило дізнатись чи перерахували органи місцевого самоврядування обіцяне. Як зазначає перший заступник голови ЗОДА Іван Федоров, на ініційований нами запит, надбавку за свою роботу медики отримали. Більше тут.

Великий будинок і мільйонні позики: депутат Запорізької міськради оприлюднив свої статки

Роман Таран - представник партії "Наш край", секретар міської ради, колишній посадовець у Запорізькій Товарній Біржі, виробничого кооперативу "Хорт", ТОВ "Александр, ЛТД" та КП "запорізьке міське інвестиційне агентство". Більше тут.

Запорізький нардеп задекларував люксовий автопарк та 16 млн грн

До 1 червня всі можновладці, які живуть по букві закону, повинні були подати свої відомості про здобуті статки за 2019 рік. Сьогодні розберемо представника фракції «Опозиційний блок – За життя» - Олександра Пономарьова. Більше тут.

Запорізькі нардепи забули задекларувати компенсаційні виплати

Нардепи від Запоріжжя Михайло Крячко, Павло Мельник, Марина Нікітіна, Роман Соха Сергій Мінько та Олександр Пономарьов забули задекларувати отримані компенсаційні виплати у сумі понад 250 тисяч гривень. Більше тут.

Депутат Запорізької міськради задекларував мільйонні позики та активний бізнес

Руслан Божко - депутат Запорізької міської ради від фракції "Опозиційний блок" та власник активного бізнесу. Також з 2016 року Руслан Анатолійович є радником міського голови Володимира Буряка. Раніше повідомлялося, що Руслан Божко увійшов до ТОП-5 найбагатших депутатів Запорізької міської ради за рівнем статків 2017 року, а також до ТОП-5 депутатів із найбільшими заробітками за 2017 рік. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі