Бізнес на екології, економія на освіті та техніка по завищеній вартості: підсумки дня

Бізнес на екології, економія на освіті та техніка по завищеній вартості: підсумки дня

Найголовніше за 23 квітня

Автопарк сільгосптехніки та півтора мільйони: що містить декларація селищного депутата у Запорізькій області

Герой нашої рубрики "Задекларовані та щасливі", про якого ми розповімо сьогодні, також вирішив не відриватися від колективу та отримувати гроші з двох джерел. Мова йде про депутата Чернігівської селищної ради Сергія Овчаренка. Більше тут.

Зекономимо на освіті: Запорізька міськрада скорочує субвенцію з обласного бюджету

Пандемія коронавірусу та багатомісячний карантин демонструє, що не тільки запоріжанам треба «затягувати» пояси у власному бюджеті. Перед можновладцями постало більш масштабне питання - звідки взяти гроші на до фінансування медичної галузі, що продати та звідки забрати? Запорізька міська рада обрала затягнути пояс на горлянці освіти. Більше тут.

Енергодарська міська рада замовила поливомийну машину по завищеній вартості

Комунальне підприємство "Міськзеленбуд" Енергодарської міської ради проводить тендер на придбання поливомийної машини для очищення повітря від пилу, зволоження повітря, полив зелених насаджень. Очікувана вартість  - 2 098 340 грн. Про це стало відомо у системі «Прозоро». Більше тут.

«Держава повинна надати підтримку тим, хто втратив доходи під час карантину», - голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан

Голова громадської організації «Справжні дії» Валерія Салтан окреслила план допомоги держави громадянам та підприємцям, які потребують допомоги у зв’язку з пандемією. Більше тут.

Бізнес на екології: як запорізький інспектор заробляє на навколишньому середовищі

Сьогодні продовжимо розповідати про посадовців екосфери. На черзі – Деревинський Олександр Миколайович, начальник відділу - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції в Запорізькій області. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі