Бізнесмену із сумнівною репутацією вдалося знайти спільну мову з керівництвом Запорізької ОДА

Бізнесмену із сумнівною репутацією вдалося знайти спільну мову з керівництвом Запорізької ОДА

У Запорізькій ОДА стартували "взаємовигідні" переговори...

Ми вже розповідали, що одним із перших кроків Віталія Туринка на шляху боротьби із корупцією стала усна команда - з 1 жовтня зупинити всі розрахунки з підрядниками. Всі керівники департаментів отримали незаконну вказівку  здійснювати перерахунки тільки після особистого погодження очільника області.

Місцевий бізнесмен Антон Грицаєнко, який на даний час є фігурантом одразу декількох кримінальних проваджень, одним із перших зміг пройти «антикорупційну перевірку» Віталія Туринка та почав отримувати бюджетні кошти.

За даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот Антон Грицаєнко є власником та директором трьох будівельних компаній ТОВ «Сінго», ТОВ «Будівельна компанія «Будтрест» та ТОВ «Консоль-Строй».

За даними електронного майданчика Прозорро протягом лютого-серпня ТОВ БК «Будтрест» 13 разів визнано переможцем у тендерних закупівлях з надання послуг із ремонту та утримання автодоріг, загальною вартістю понад 92 млн грн, ТОВ «Консоль-Строй» перемогло у 2 відкритих торгах, вартістю понад 13 млн грн. Замовником всіх послуг виступило Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області».

Вже через десять днів після заборони Віталія Туринка на перерахунок грошових коштів, на рахунки компаній Антона Грицаєнка почали перераховувати бюджетні кошти:

  • 11 жовтня на рахунок ТОВ БК «Будтрест» дві транзакції 13,1 млн грн.
  • 30 жовтня на рахунок ТОВ «Консоль-Строй» транзакція 7,4 млн грн.

Загалом, впродовж жовтня на розрахункові майданчики було перераховано понад 20 мільйонів гривень.

За нашою інформацією, Антон Грицаєнко зміг домовитися з новою владою (включаючи Віталія Туринка та Володимира Тарасенка, - ФЗ) на тих умовах, на яких працював з Костянтином Брилем, та вже впевнено дивиться у майбутнє, маючи гарантію отримання підрядів у наступному році.

Ця історія є яскравим прикладом того, що дві ділові людини завжди зможуть домовитися, але прикро, що роблять це вони за бюджетні кошти, які формуються з наших з вами податків.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі