Бліцопитування: Як депутати радять запоріжанам лікуватися? (відео)

Бліцопитування: Як депутати радять запоріжанам лікуватися? (відео)

Ні для кого не секрет, що медицина на території України безкоштовна. Проте коли людина серйозно хворіє, або якщо отримує травму, стає дедалі очевидніше, що саме ця безкоштовна медицина чимало коштує. Крім того, стан запорізьких лікарень і відношення лікарів до пацієнтів залишає бажати кращого.

Журналісти видання "Факти Запоріжжя" вирішили поцікавитися, у яких медичних закладах обслуговуються депутати Запорізької міської ради, та що вони порадять мешканцям, яким не вистачає грошей на ліки. Та деякі депутати вирішили, що ці питання - не до них.

- Востаннє возив сина до лікарні. Стан медичних закладів залишає бажати кращого. Вікна пластикові, але вітер все одно задуває до палат. Лікарі, у свою чергу, ставляться до пацієнтів непогано.

- П'ята дитяча лікарня знаходиться у жахливому стані. Проте глянути на третю лікарню доволі приємно, адже в неї вкладають чимало грошей.

- Слава Богу, здоров'я не підводить. Два тижні тому був у п'ятій лікарні для проходження комплексного обстеження. На сьогодні лікарні видозмінюються, проводяться косметичні ремонти.

- Якщо говорити про стан запорізьких лікарень, то ми бачимо повну некомпетентність пані Ушакової та пана Пустоварова, які кинули медичні заклади напризволяще.

- Нещодавно потрапили до відділення нейрохірургії, а там висить оголошення про те, що фінансування з міського, обласного та державного бюджетів немає, тому ліки необхідно купувати за власний рахунок.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі