Боротьба зі стихійними звалищами, тендер на запорізькі мости та "квітковий бум": підсумки дня

Боротьба зі стихійними звалищами, тендер на запорізькі мости та 'квітковий бум': підсумки дня

Найголовніше за 27 січня

Претенденти на участь в тендері на будівництво запорізьких мостів: хто вони?

Після того, як замовником декілька разів було перенесено дату подачі тендерних пропозицій у відкритих торгах «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі» нарешті з’явились учасники. Більше тут.

«Квітковий бум»: Мелітопольська міська рада закупить квітів на 176 тисяч гривень

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області провів тендер на закупівлю квітковою продукції, на яку виділив - 176 500 тисяч гривень. Більше тут.

Нова світова економічна криза розпочнеться з Китаю, - думка аналітиків

Так, відомий американський економіст Нуріель Рубіні у своїй колонці для Project Syndicate пояснює різницю між кризою 2008 і 2020 року, і чому в цьому винні США і Китай. До 2020 року три негативних шоки можуть спровокувати глобальну рецесію. Всі вони пояснюються політичними факторами, що впливають на міжнародні відносини. Два пов'язані з Китаєм, а в центрі кожного - Сполучені Штати.  Більше тут.

Запоріжжя витратить мільйони гривень на боротьбу зі стихійними звалищами

Розпочався новий бюджетний рік і міські районні адміністрації Запоріжжя розробляють плани освоєння коштів. Серед витрат – утилізація /видалення та поводження зі сміттям (послуги з ліквідації стихійних звалищ). Дві районні адміністрації вже оголосили відповідний тендер. Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району планує виділити на боротьбу зі стихійними звалищами 999 356 грн. Більше тут.

Запорізький самородок знає, як "підняти країну з колін"

Сьогодні ми розповімо про дивовижне збагачення одного з мешканців Запоріжжя, а саме Сергія Сєрякова, який протягом 2019 року став власником часток у статутних капіталах трьох компаній, які у сумі перевищують 115 мільйонів гривень. Більше тут.

У Запоріжжі декламували послання Тараса Шевченка нащадкам

27 січня, рівно 160 років тому, світ побачила повна збірка видання «Кобзар», автором якого є Тарас Григорович Шевченко. До цієї дати, наша редакція вирішила відтворити безсмертний вірш великого поета – «І мертвим, і живим, і ненарожденним…», де вчитуючись у рядки, можна побачити проблеми, які актуальні сьогодні, немов і не минули ці 160 років. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі