Будівництво нового терміналу запорізького аеропорту завершать до кінця року

Будівництво нового терміналу запорізького аеропорту завершать до кінця року

Більше 90% загальнобудівельних робіт на будівництві пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» виконано. Уже в травні аеропорт повинен отримати обладнання для багажного відділення терміналу. Підрядники займаються оздоблювальними роботами, а також благоустроєм прилеглої території. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

Завершення будівництва нового пасажирського терміналу запорізького аеропорту заплановане на четвертий квартал 2019 року.

Підрядники запевнили, що проблем з виконанням робіт немає. Вже облаштовані зовнішні інженерні мережі. Виконано близько 40% благоустрою прилеглої території. У терміналі проводяться оздоблювальні роботи, монтуються системи вентиляції та димовидалення. Триває постачання необхідного обладнання. Зокрема очікується поставка решти ліфтів, обладнання для багажного відділення.

В минулому році запорізький аеропорт обслужив понад 400 тисяч пасажирів. Можливості нового терміналу в перспективі дозволять збільшити цю цифру до 1 мільйона в рік. Однак щоб цього досягти потрібно ще багато працювати. У тому числі і з провідними світовими авіакомпаніями.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі