Бухгалтер із Запорізької області накопичила пів мільйона гривень на японське авто

Бухгалтер із Запорізької області накопичила пів мільйона гривень на японське авто

Декларації прекрасні тим, що з них можна дізнатися, скільки посадовець/депутат і його родичі офіційно заробляють, скільки готівки «тримають під матрацом», скільки мають шуб, годинників, золота та діамантів.

Сьогодні ми вирішили зазирнути до е-документу головного бухгалтера Верхньокричанської сільради й не дарма.

Так, 4 січня головний бухгалтер Верхньокриничанської сільської ради Василівського району Запорізької області Ірина Червонюк подала до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а саме - про придбання 26 грудня 2019 року автомобіля  Nissan Qashqai, 2019 року випуску, вартістю 584 697 грн. Автомобіль було придбано у ТОВ «Наск Авто».

На сайті офіційного дилера Nissan у Запоріжжі «Наск Авто» представлено декілька варіантів комплектації Nissan Qashqai, які коштують від 445 до 820 тис. грн.

За даними декларації за 2018 рік, родина має у власності автомобіль «ВАЗ 21093» 2005 року випуску, два житлових будинки у с. Велика Криниця Василівського району, загальною площею 108 м2 та п’ять земельних ділянок, загальною площею 50 355 м2, вартість автомобіля та нерухомого майна у декларації не вказана.

Одна земельна ділянка, площею 13 500 м2, належить Ірині Червонюк, всі інші об’єкти нерухомості на правах власності належать чоловіку Ірини Червонюк - Ігореві Червонюку та знаходиться у с. Велика Криниця Василівського району.

У розділі Доходи, у тому числі подарунки, в декларації поданої Іриною Червонюк зазначено, що протягом 2018 року родина отримала сукупний дохід у сумі 155 265 грн, з них заробітна плата чиновника склала 93 148 грн, ще 37 210 грн вона отримала у якості допомоги на дитину. Ігор Червонюк отримав 18 165 грн пенсії, 6 549 грн за виконання громадських робіт та 193 грн допомоги по безробіттю, заощаджень родина не мала.

Цікаво, як родина з доволі скоромними статками може придбати автомобіль, вартістю понад 20 тисяч доларів США.

Примітним є й той факт, що будинок площею 39,4 м2 та дві земельні ділянки площею 32 420 м2, розташовані у с. Велика Криниця, були набуті у власність у 2018 році, після призначення Ірини Червонюк на посаду головного бухгалтера сільської ради (призначена на посаду у травні 2018 року).

***

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі