Бути екологічним: які замінники пластиковим соломинкам створило людство?

Бути екологічним: які замінники пластиковим соломинкам створило людство?

3 січня відзначається незвичне свято - День соломинки для коктейлів. Традиційно у різноманітних закладах харчування використовують пластикові соломинки, проте  у світі є замінники, про які деякі люди навіть не чули.

Світова статистика свідчить про те, що лише у США щодня використовують понад півмільярда пластикових соломинок. Проте їх шкода для екології доведена вченими. У зв'язку з цим створено чимало замінників, що не мають негативного впливу на природу.

Соломинки з металу та нержавіючої сталі

Переваги таких соломинок - недороге виготовлення і висока зносостійкість. Прилад багаторазований у використанні, а також його можна експлуатувати для пиття як холодних, так і гарячих напоїв.

Паперові соломинки

Подібні вироби є нешкідливими для екології, а також вони повністю розкладаються у природному середовищі. Крім того, на такі соломинки можна нанести будь-який дизайн.

"Макаронні" соломинки

Соломинки-макаронини виготовляються з пшеничної сировини, що уможливлює їх використання веганами. Такі соломинки найбільш нейтральні, вони не дають напоям сторонніх присмаків та запахів. Єдиний недолік приладу - пиття лише холодних напоїв.

Пшеничні соломинки

Вони схожі на "макаронні", але через них можна пити як холодні, так і гарячі напої. Вони не втрачають форму та не розм'якшуються. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі