Бюджет Запоріжжя,охоронна довкілля та ціна "За життя": підсумки дня

 Бюджет Запоріжжя,охоронна довкілля та ціна 'За життя': підсумки дня

Найголовніше за 26 листопада

Бюджет Запоріжжя на 2020 рік: на чому заощадили?

27 листопада Запорізька міська рада  розглядатиме проєкт бюджету на 2020 рік. Ми вирішили порівняти кошторис міста на поточний та наступний рік. У порівнянні з 2019, майже на мільярд гривень зменшаться доходи міста  (8,46 млрд грн - 2019; 7,4 млрд грн – 2020 р.), відповідно зменшились і видатки. Більше тут.

Скільки коштує охорона довкілля у Запоріжжі?

Запоріжжя славиться островом Хортицею, Дніпрогесом, проспектом Соборним, а також поганим станом екології. Міська влада постійно звітує про заходи щодо поліпшення якості атмосферного повітря, надають кількісні показники зменшення загазованості міста, але позитивних змін так й не спостерігаємо.

Згідно із Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», для фінансування заходів щодо охорони довкілля створюються на місцевому та державному рівні так звані екофонди. Основним джерелом грошових надходжень є кошти екологічного податку, який сплачують підприємства, котрі забруднюють довкілля: здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидають забруднювальні речовини у водні об’єкти, розміщують відходи тощо. Більше тут.

Ціна «За життя»: як нардеп із Запорізької області фінансує свою партію

Сьогодні розкажемо про донатство партії «ОПЗЖ – За життя», яку очолює в нашій області нардеп Олександр Пономарьов. Отже, трішки статистики до вашої уваги… Судячи зі звіту «Опозиційної платформи — За життя» за третій квартал 2019 року, близьке оточення народного депутата Олександра Пономарьова, як і раніше, залишається одним з головних донорів цієї партії.

Шестеро бердянців поповнили її рахунок на 9 мільйонів 600 тисяч гривень (по 1,6 мільйона гривень кожен), що становить чверть від всіх внесків фізичних осіб. Більше тут.

У Запорізькій області місцеві перекрили трасу обласного значення

Сьогодні, під Мелітополем, мешканці села Вознесенка перекрили трасу "Арабка-Степанівка Перша". Селяни вишукувались на дорозі та не пропускають великовантажні автомобілі. За словами місцевих, фури курсують через їхнє село, по головній вулиці, де знаходяться: школа, дитячий садок та інші важливі об’єкти соціальної сфери, через які везуть вантаж на будівництво об'єктів вітроелектростанції. Через це дорога геть розбита. Більше тут.

На центральній площі Запоріжжя з'явиться ковзанка

У Запоріжжі до Нового року на площі Фестивальній встановлять крижану ковзанку. Про це під час наради в Запорізькій облдержадміністрації повідомив директор Департаменту культури Владислав Мороко.

Так, на площі збираються встановити ковзанку, яка працюватиме впродовж усієї зими. Також, у цьому році, на площі встановлять штучну сосну висотою у 25 метрів. Вогні на ній повинні запалити на День Святого Миколая 19 грудня. Більше тут.

Що подивитись у Запорізькій області: Єлисеївський кар’єр

Редакція "Факти Запоріжжя" продовжує знайомити читачів з дивовижними місцями Запорізької області. На цей раз ми розповімо вам про Єлисеївський кар'єр. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі