Carlsberg Ukraine скеровує 3 мільйони на борьтьбу з COVID-19

Carlsberg Ukraine скеровує 3 мільйони на борьтьбу з COVID-19

Внутрішній фонд Carlsberg Ukraine виділив 3 мільйони гривень на боротьбу з пандемією коронавірусу. На ці кошти вдалося придбати 3 апарати штучної вентиляції легень та 8 кисневих концентраторів для лікарень Запоріжжя та області за рахунок скасування наукового проекту Carlsberg Fund Ukraine. 

Вже два роки поспіль в Україні компанія організовує конкурс наукових проектів для вітчизняних науковців. Гранти у мільйон гривень щороку видаються  компанією на кращі ініціативи. Однак, цього року людство зіштовхнулося з глобальною проблемою, яка вимагає рішень тут і зараз. Щоб підтримати українських лікарів, Carlsberg Ukraine скасовує цьогорічний конкурс. Всі кошти на грант та організацію заходу спрямовуються на боротьбу з пандемією.

За словами бренд-менеджера Сarlsberg Максима Стрельцова, компанія завжди підтримувала суспільство у кризових ситуаціях. Засновник Сarlsberg залишив за собою – свою філософію: робити світ кращим і прагнути до досконалості. 

Зіткнувшись з пандемією в цьому році, співробітники компанії зрозуміли, що діяти потрібно негайно, тому надали кошти на закупівлю необхідним обладнанням і захисними засобами для вітчизняних медичних закладів. У наступному  році компанія знов підтримає кращі наукові ідеї українців, але сьогодні треба об’єднатися для подолання вірусу. 

Крім того, Carlsberg Ukraine вже придбала близько 8000 комплектів захисних медичних костюмів для українських лікарень і виділила безалкогольну продукцію благодійним фондам Let’s help! Та Червоний хрест. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі