"Це яйце": запорізьких посадовців - сексистів відзначать антипремією

'Це яйце': запорізьких посадовців - сексистів відзначать антипремією

9 грудня, у Києві відзначать переможців антипремії «Це яйце», номінантами стали публічні особи, які вдавалися до сексистських висловлювань. Серед претендентів є запорізькі посадовці. Повідомляє Інститут масової інформації.

Премія «Це яйце» покликана привернути увагу громади до проблеми стереотипного зображення жінок в українських ЗМІ та дискримінації за ознакою статі чи гендера, до якої вдаються українські публічні особи.

До переліку номінантів у категорії “За сексистське висловлювання” потрапив: уповноважений з ґендерних питань Запорізької обласної ради - Владислав Марченко,  за сексистський допис, у якому він соромив жінок, що носять відвертий одяг. На його думку, коротка спідниця – привід назвати жінку повією та запропонувати їй секс. Через цей допис низка запорізьких активісток запустили флешмоб #забулазапитатьумарченка.

Також в анти номінанти потрапив депутат Запорізької обласної ради Сергій Знаменський за вислів “Я жінок поважаю, але жінки повинні займатися тією справою, яка за своєю природою їм належить”.

Крім того, до переліку потрапили президент України, спікер Верховної Ради, депутати та низка телеканалів і видань.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі