Час дарма не гайте: як запорізька мерія нічний клуб повертає

9 квітня Господарський суд Запорізької області зобов'язав примусово стягнути з ТОВ "Орбіта-Сервіс" 701 тис. грн заборгованості з орендної плати та 116 тис. грн земельного боргу на користь одного з Департаментів Запорізької міськради.

Так, відповідно до господарської справи, у 2001 році між КП "Палац культури "Орбіта" та ТОВ "Орбіта-Сервіс" був укладений договір оренди на частину підвалу та приміщень палацу культури – для розміщення складу, бару, дискотеки, сауни та більярдного залу загальною площею в 733 кв. м на 10 років, пише видання "Наші гроші.Запоріжжя".

Але, з квітня 2017 по липень 2018 року ТОВ "Орбіта-Сервіс" за оренду приміщення цілком не сплачувала, тому і накопичився борг в розмірі 701 тис. грн. Крім того, земельний податок на суму 116 тис. грн  фірма теж не вішкодувала.

Суд позов наприкінці 2018 року задовольнив, оскільки ТОВ "Орбіта-Сервіс" доказів про розірвання, припинення або визнання недійсним спірного договору не надало. Крім того,  Департамент підтвердив свої вимоги довідкою про сплату земельного податку та виписками з банку. І 9 квітня поточного року суд видав наказ на виконання цього рішення.

У 2017 році Департамент подав позов про стягнення з ТОВ "Орбіта-Сервіс" 137 тис. грн заборгованості з оренди, розірвання договору та повернення майна. Натомість ТОВ "Орбіта-Сервіс" подало зустрічний позов про стягнення компенсації за поліпшення орендованого майна сумою 4,6 млн грн.

Тільки наприкінці березня 2019 року обидві сторони уклали додаткову угоду до договору оренди від 2001 року, якою договір оренди розірвали за згодою сторін. Водночас, актом прийому-передачі предмет оренди повернули Департаменту. З огляду на це, суд закрив провадження у цій частині, про закриття ж провадження у частині грошових претензій сторін не йшлося.

Відомо, що наразі клуб не працює.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі