Черговий ремонт аеропорту, махінації директора "Запоріжелектротрансу" та коштовна дорожня розмітка: підсумки дня

Черговий ремонт аеропорту, махінації директора 'Запоріжелектротрансу' та коштовна дорожня розмітка: підсумки дня

Про найголовніше 14 травня.

Громадський транспорт став вигідним коритом для Запорізької міської ради

Рішенням Запорізької міської ради № 25 від 18.12.2019 року прийнята Міська цільова програма «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» на 2018-2021 роки». Відповідно до наданих розрахунків орієнтовний обсяг фінансування даної програми передбачає виділення з-понад 1 мільярда 816 мільйонів гривень, з них 2020 рік передбачено витратити 953 мільйони гривень. (Читати)

Працює на заводі та заробляє майже 3 мільйони: депутат Запорізької обласної ради оприлюднив свої статки

Кожна людина бажає по життю займатися улюбленою справою, а якщо вона ще й приносить непоганий заробіток, то це подвійна радість. Однак, життя бентежне тож доводиться працювати там, де хоча б стабільно платять зарплатню. У нашому індустріальному місті, серед іншого основним роботодавцем є заводи, де у середньостатистичного робітника зарплатня становить не більше 15 тисяч гривень, однак є й виключення. Наприклад, директор з охорони праці, промислової та техногенної безпеки, ПАТ "Запоріжсталь" Ігор Черняк у місяць може заробляти понад 245 тисяч гривень. Про це він зазначає у своїй щорічній декларації. (Читати)

Запорізький бюджет "пожертвує" кілька мільйонів на дорожню розмітку

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради активно замовляє послуги з нанесення дорожньої розмітки на місцевих автомагістралях. За виконання послуг в установі готові віддати понад 4 млн гривень. Ми спробували розібратись у вартості одного кілометру нанесеної розмітки, але зіткнулись з ще більшими перешкодами. (Читати)

Черговий ремонт майже за 7 мільйонів: Міжнародний аеропорт Запоріжжя оголосив тендер на капітальний ремонт

Сьогодні, 14 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6 934 056 гривень.Про це стало відомо через електронну систему "Прозоро".  (Читати)

Екс-нардеп під час карантину залишив частину району Вільнянщини без води

Як відомо з початком весняно – польових робіт фермерські господарства активно застосовують систему внесення агрохімікатів шляхом розпилення їх оприскувачами. Для проведення таких робіт господарству потрібно значна кількість води, адже на один гектар її потрібно внести у кількості  від 200 до 400 літрів. Деякі господарства отримують відповідні дозволи та будують власні об’єкти з видобування води, деякі купують воду у комунальних господарствах, але скоріше за все такі схеми екс-народному депутату та земельному магнату Вільнянщини зовсім не до вподоби. (Читати)

Автомобільні махінації та мільйони заощаджень: що приховує гендиректор "Запоріжелектротрансу"? 

КП "Запоріжелектротранс" є одним із провідних підприємств у Запоріжжі не тільки за важливістю роботи, але й за величиною доходів керівних осіб. Тому сьогодні хочемо розповісти вам про генерального директора фірми Юрія Папача. (Читати)

Атомний біткоїн, або як знищити атомну енергетику України в інтересах олігархату

Днями країну облетіла досить резонансна новина «Міненерго запропонувало на українських АЕС майнити криптовалюту». Так, громадянам не почулось, саме ферми з вирощування біткоїна стануть рятівною шлюпкою для «Енергоатому», яке опинилось у кризовій ситуації через пандемію коронавірусу. Після публікації даної інформації ЗМІ почали закидати яйцями, буцімто новина-фейк, але «не так сталося, як гадалося», після того як депутат Гео Лерос на своїй сторінці в Facebook підтвердив дану інформацію. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі