Черговий ремонт майже за 7 мільйонів: Міжнародний аеропорт Запоріжжя оголосив тендер на капітальний ремонт

Черговий ремонт майже за 7 мільйонів: Міжнародний аеропорт Запоріжжя оголосив тендер на капітальний ремонт

Сьогодні, 14 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6 934 056 гривень.Про це стало відомо через електронну систему "Прозоро". 

Так відомо, що передбачається ремонт кабельної лінії 6 кВ ф-6, довжиною 2485 м. Однак, у документації згідно з технічними вимогами, замовник не надав інформацію щодо поетапного плану ремонту. Серед основних вимог до виконавця послуг зазначено, погодити трасу КЛ 6кВ з власниками земельних ділянок,  інженерних мереж та споруд, з якими потрібно узгодити при виконанні реконструкції КЛ 6кВ.

Передбачається, що аукціон пройде 1 червня, де буде відібраний переможець тендеру. Наразі міжнародний аеропорт витратив на будівництво терміналу, злітно-посадкової смуги та інший додаткових об'єктів понад 600 мільйонів гривень 

Нагадаємо, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі