Черговий скандал: депутата від партії "Слуга народу" звинувачують у зґвалтуванні

Черговий скандал: депутата від партії 'Слуга народу' звинувачують у зґвалтуванні

Депутат від партії "Слуга народу" Роман Іванісов за матеріалами кримінальної справи отримав та відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої.

На просторах Інтернету з’явилася новина про те, що «слугівець» Роман Іванісов, який був обраний у Рівненській області, у 1995 році було заарештовано Куйбишевським райвідділом Запорізької області за ст. 117 ч. 3 - ґвалтування неповнолітньої, та ст. 118 ч. 2 - зґвалтування неповнолітньої неприродним чином. 22 вересня того ж року він прибув до СІЗО, звідки за постановою Куйбишевського суду Запорізької області був через три дні випущений. Однак вже через місяць, правоохоронні органи, затримали Іванісова за ідентичними статтями.

В результаті 21 березня 1996 року майбутній нардеп від «Слуги народу» був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі. За визначенням Запорізького обласного суду від 17 квітня 1996 року вирок був змінений на 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму. Відбував ув'язнення в Маріупольській ВТК Донецької області.

Жодних фактів народний обранець про цей випадок, бувши кандидатом, не оприлюднював у Центральній виборчій комісії.

На свої сторінці у Фейсбук Роман Іванісов, прокоментував це так:

"А тепер достовірні факти:- «Замовлення» прийшло з сервера, що знаходиться у Сан-Франциско;- через російські інтернет «сміттєзбірники» вже потрапило до контенту українських сайтів п‘ятої ланки;- коштувала ця схема замовникам сотню тисяч доларів».

Народовець іронізує про те, що замовники далі готують новини про те, що він "терорист і найкращий друг Усами Бен Ладена або наркобарон і внучатий племінник Пабло Ескобара".

А на кошти які витратили замовники на «чорнуху» можна було би купити «подарунки для діточок з дитбудинків до новорічних свят».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі