Що приховують запорізькі народні обранці та посадовці у своїх деклараціях?

Що приховують запорізькі народні обранці та посадовці у своїх деклараціях?

В країні закінчується термін подачі можновладцями електронних декларацій, де депутати та чиновники розповідають свою річну майнову історію. Однак, не всі обранці та посадовці можуть похизуватись «ідеальною репутацією». Сьогодні вас познайомимо з носіями ризику в декларації по Запорізькій області..

Ми підібрали для вас цікавеньких представників, які порушили п.п. 2, 2-1 і 7 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції", де вони забули важливість вказування "даних щодо виду майна, характеристики майна, дату набуття його у власність, володіння або користування, вартість майна на дату його набуття у власність, володіння або користування".

Так директор Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації – Володимир Шлея, зовсім забувся, що треба було вказати цінник на новопридбане авто Renault MEGANE 2008 року. Познайомившись із ціновою категорією на просторах Інтернету, дійшли висновку, що середня вартість авто становить 6500-7000 доларів.

Renault MEGANE

Ідентична ситуація й з депутатом Кирилівської селищної ради - Олексієм Городнім, який вирішив не ділитися із громадою ціною на HYUNDAI SANTA FE 2008 року, який у середньому коштує від 10 000 до 12 500 доларів.

HYUNDAI SANTA FE

Третьою нашою героїнею стала представниця із регіону Юлія Лобода, яка обіймає посаду депутатки Добрівської сільської ради, а за статусом просто домогосподарка.

Пані Лобода, забажала не ділиться ціновою категорією родинних здобутків. А саме, з чоловіком вони «нажили» за 2019 рік: два житлових будинки, загальною площею 67 та 50 метрів квадратних та 7 земельних ділянок, площею від 1635 до 194 600 квадратних метрів, хоча, як відомл українська землиця коштує не дешево.

Депутат Мелітопольської міської ради Дмитро Трухін охазяйнувався нерухомістю та люксовим авто, але забув вказати вартість.

На момент перегляду статків депутата, припускаємо, що він таки вказав ціну за придбану квартиру у Мелітополі – 49,7 кв2 та земельну ділянку, загальною площею 1000 кв.м., вартістю 242 714 та 33 400 гривень відповідно.

А ось ціни на люксові авто, так і не вказані, а саме за LEXUS ES250 2017 року та КІА CERATO 2011 року, який належить дружині. Ринкова ціна за LEXUS становить від 35 до 40 тисяч доларів. Цінник КІА – 8 500 -10 000 доларів.

 LEXUS ES250 

КІА CERATO 

За депутаткою Дніпроруднівської міської ради Василівського району Тетяни Багмут теж зафіксовано подібний «грішок». У свої новій декларації вона не вказала цінову категорію VOLKSWAGEN CADDY 2006 року, який придбала її донька. Цінова категорія корелюється між 5000 до 8000 доларів.

VOLKSWAGEN CADDY

Що керує представниками народу та посадовцями, щоб вони йшли на завідоме правопорушення, яке до речі карається притягненням до відповідальності: страх «оголитися» перед громадою або ранній склероз?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі