Четверо співробітників компанії "Запоріжремсервіс" отримають службові квартири

Четверо співробітників компанії 'Запоріжремсервіс' отримають службові квартири

Четверо співробітників компанії "Запоріжремсервіс" отримають службові квартири.

Про це стало відомо з проєктів рішень на офіційному порталі Запорізької міської ради.

Так, згідно з оприлюдненими документами, службовий ордер на двокімнатну квартиру отримає 34-річний  слюсар-сантехнік четвертого розряду - Дмитро Фоменко. У квартирі він проживатиме разом із дружиною і п'ятирічною донькою. Житлова площа помешкання складає 24 кв.м, загальна – 50,6 кв.м.

Власником ще однієї двокімнатної квартиристане слюсар-сантехнік четвертого розряду - Руслан Лобок. У помешканні він проживатиме з дружиною та трирічним сином. Житлова площа квартири становить 30,3 кв.м, загальна – 52,3 кв.м.

У свою чергу, трикімнатну квартиру отримає слюсарь-сантехнік п'ятого розряду - Андрій Яковлєв. У квартирі він житиме з сім'єю: дружиною, 19-річним сином і 11-річною донькою. Житлова площа квартири – 39,4 кв.м, загальна – 67,2 кв.м.

Трикімнатну квартиру загальною площею 69,6 кв.м отримає 37-річна майстерка дільниці з благоустрою прибудинкових територій та технічного обслуговування - Яна Романенко. У квартирі вона житиме з чоловіком, 16-річною донькою та 12-річним сином. Житлова площа помешкання становить 39,3 кв.м.

Варто зазначити, що всі чотири квартири розташовані в одному будинку по вул. Зестафонська у Дніпровському районі Запоріжжя. Житло виділено на підставі клопотання комунального підприємства "Запоріжремсервіс".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі