Чи є претензії Офісу президента до очільника Запорізької області?

Чи є претензії Офісу президента до очільника Запорізької області?

Про «хиткий стілець» під Віталієм Туринком давно ходять чутки, а до нього самого та його команди накопичилось маса запитань не тільки у народу, а ї у нардепів, які відкрито звертались до Президента, щоб той розглянув діяння голови Запорізької області. Однак перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов, заперечив чутки щодо звільнення пана Туринка. Про це він повідомив виданню «Букви».

На запитання щодо діяльності Туринка, представник Офісу президента відповів:

“Міняти голову ОДА не будемо, до нього немає абсолютно ніяких питань”, – відповів Трофімов.

Однак десятки «Слуг народу» зазначають на тісний зв’язок Віталія Туринка та Костянтина Бриля, ексгубернатора Запоріжжя, однак заступник і цей факт заперечив, спростовуючи:

“Просто, чим ближче вибори, тим більше місцевих інтриг”, – пояснив перший заступник голови Офісу президента.

Як би там не було, а факт залишається фактом. Почнемо з того, що відразу після призначення, перші кроки голови області виявились не зовсім зрозумілими. Перше, що порушив Туринок, обіцянку Зеленського щодо викорінення кумівства, назначивши своїм заступником в ЗОДА  кума – Володимира Тарасенко.

Або призначення Івана Федорова, який під час президентської гонки активно лобіював інтереси Петра Порошенка, вів активний заробіток на бюджеті Мелітополя та наразі займається керуванням усіма сумнівними оборудками на обласному рівні. Однак і цей факт призначення залишився не прокоментованим з боку очільника.

Ну і сумнозвісні корупційні схеми, налагоджені Костянтином Брилем, у яких перетинаються багато посадових осіб Запоріжжя.

До прикладу наводяться кримінальні діла голови рибоохоронного патруля – Дмитра Чайки, який отримав посаду голови Управління завдяки товариським стосункам матері із колишнім головою Запорізької облдержадміністрації.

Чому не розслідуються злочини ДП «Місцеві дороги Запорізької області», саме створення якого є кримінальним правопорушенням Бриля, а саме: договірні тендери на отримання об’єктіввідмивання бюджетних мільйонівремонтування доріг родичами посадовців«освоювання» бюджетних коштів.

Чому Туринком не розслідується сумнівне виділення земельних ділянок вітро- та сонячні електростанції та привласнення тисяч гектарів земель сільсько-господарського призначення Брилем, чи скоєння злочинів їм же в сфері безпеки та оборони Запорізької області?.

Маючи доступ до Офісу президента, мати можливість поставити на особливий контроль Нацполіції, генерального прокурора та СБУ будь-яке кримінальне провадження, «діла» Бриля та його поплічників залишаються не викритими. Тому у запоріжан є припущення, що пан Туринок у «долі» або просто заплющує очі на безчинство.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі