Чи є сенс у роботі мобільної лабораторії моніторингу довкілля у Запоріжжі?

Чи є сенс у роботі мобільної лабораторії моніторингу довкілля у Запоріжжі?

Щодня мобільна лабораторія моніторингу довкілля фіксує перевищення норм шкідливих речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Проте містян цікавить, які заходити вживають органи державної та місцевої влади для зменшення цих показників та покарання забруднювачів.

Забігаючи наперед зауважимо, що всі структури, до яких ми звертались за роз’ясненням, перекладали відповідальність на інших, і аж ніяк ні на себе.

Так, на своїй офіційній сторінці Державна екологічна інспекція у Запорізькій області, яка відповідно до Положення здійснює державний контроль за додержанням законодавства про екологічну безпеку,  повідомила, що:

У відповіді на запит щодо заходів реагування, які вживаються за результатами перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин, виявлених ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр» Запорізька обласна адміністрація  запропонувала звернутись до Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради.

У свою чергу, Управління екологічної безпеки повідомило, що державний контроль за дотриманням природоохоронного законодавства здійснює Держекоінспекція у Запорізькій області, посадові особи якої вживають заходи реагування відповідно до вимог законодавства.

Ситуація виглядає так, ніби ви маєте підвищену температуру, але жодного лікування медпрацівник не пропонує. Ви маєте дорогий термометр, дивитесь на показники, але не знаєте як її зменшити.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі