Чи готове Запоріжжя лікувати китайський вірус?

Чи готове Запоріжжя лікувати китайський вірус?

Сьогодні, у Запорізький обласній адміністрації провели брифінг щодо введених обмежень через коронавірус. Повідомляє пресслужба ЗОДА.

За словами директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Романа Терехова, наразі місту вірус не загрожує, регіон підтримує усі обмеження, що ввели вчора на засіданні Кабінету Міністрів.

На брифінгу зазначили, якщо вірус таки розповсюдиться, у Запорізькій області налічується 5 пунктів для обсервації, які мають потрібне обладнання та готові приймати пацієнтів з ознаками вірусу, це такі, як обласна інфекційна клінічна лікарня, інфекційні лікарні міст: Мелітополь, Бердянськ, Енергодар. В них є спеціалізовані бокси для розміщення пацієнтів.

Однак, у регіоні бракує апаратів штучної вентиляції легенів, відповідну підмогу чекають від Києву.

Роман Терехов зазначив, що рекомендації для громадян щодо збереження від зараження є простими: мити руки та обробляти їх дезінфекційними засобами, за можливості уникати тісних контактів із великою кількістю людей, особливо − з людьми, які мають чітко виражені симптоми, за виникнення симптомів добровільно самоізолюватися і звернутися до лікаря.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі