Чи завершується у Запоріжжі опалювальний сезон?

Чи завершується у Запоріжжі опалювальний сезон?

Запоріжани скаржаться на похоладння у квартирах та будинках, пов'язані з підвищенням температури атмосферного повітря. Деякі навіть вважають, що опалювальний сезон завершено. У концерні "Міські теплові мережі" пояснили ситуацію, яка склалась.

Так, станом на 6 березня 2020 року у м. Запоріжжя триває опалювальний сезон. Котельні «Міських теплових мереж» працюють у штатному режимі та забезпечують належне проходження опалювального періоду у місті. Режим роботи котелень та обсяг виробництва теплової енергії залежать безпосередньо від температури зовнішнього повітря у відповідності до затверджених температурних графіків роботи мережі. До того ж, моніторинг температури зовнішнього повітря проводиться Концерном «МТМ» протягом доби кожні 3 години.

Оскільки з 1 березня 2020 року у місті спостерігається аномальне, як для опалювального періоду, підвищення денної температури зовнішнього повітря, котельні працюють на найнижчих режимах роботи обладнання. Але для підтримки опалювального сезону необхідна значно менша кількість тепла, ніж у разі його призупинення.

У разі призупинення опалювального сезону на період підвищення температури зовнішнього повітря та при його відновленні, буде необхідна значно більша кількість теплової енергії для прогріву будинку. Це в свою чергу призведе до збільшення нарахувань у платіжках споживачів.

Також у концерні зазначають, що в останню декаду березня очікується зниження температури зовнішнього повітря до мінусових значень у нічний час.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі