Чиновниця Запорізької міськради порушила вимоги фінансового контролю

Чиновниця Запорізької міськради порушила вимоги фінансового контролю

Чиновниця Запорізької міськради не повідомила НАЗК про придбання однокімнатної квартири та отримання подарунку у розмірі 300 тисяч гривень.

Відповідно до частини другої статті 52 Закону у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (96 050 грн на 01.01.2019 р.), встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Заступник директора Департамент освіти і науки Запорізької міської ради з економічних питань Катерина Ковальова не повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції у встановлений законом строк про суттєві зміни у майновому стані, а саме, про придбання 12.09.2019 квартири у м. Запоріжжі, загальною площею 35,29 м2, вартістю 299 895 гривень, а також про отримання подарунку у грошовій формі у розмірі 300 000 гривень.

Подарунок у грошовій формі Катерина Ковальова отримала від свого чоловіка Івана Зайцева.

Таким чином, Ковальова Катерина Миколаївна своїми діями двічі порушила ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», чим скоїла правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі