Чиновники "начхали" на безпеку школярів: як на Запоріжжі відновлюють дорожнє покриття (фото)

Чиновники 'начхали' на безпеку школярів: як на Запоріжжі відновлюють дорожнє покриття (фото)

Ймовірно, економія на безпеці школярів, дає свої фінансові переваги.

В Україні капітально ремонтують стратегічно важливе шосе Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь. Так, на сьогодні, роботи з відновлення дорожнього покриття вже виконано на ділянках в Запорізькому, Оріхівському та Розівському районах, тривають роботи в Більмацькому районі. Однак, їх добротність не влаштувала місцевих мешканців. 

Так, Більмацька райдержадміністрація звернулась до Запорізької ОДА з приводу забезпечення під'їзду на територію Мар'янівської загальноосвітньої школи (що в Більмацькому районі), оскільки Служба автодоріг в Запорізькій області на чолі з Андрієм Івко, з невідомих причин, не попіклувалось про це. Зазначимо, куратором служби є Віктор Скобликов (заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, який координує питання капітального будівництва.

Згідно з робочим проектом щодо капремонту на автомагістралі передбачене влаштування бар'єрного огородження вздовж території школи, яке перекриває до неї єдиний проїзд. Та й організувати інший — технічної можливості немає. При встановленні огорожної конструкції це унеможливить під'їзд на територію школи автобусу, пожежних авто та швидкої допомоги. Відповідно, це створює загрозу для життя учнів освітнього закладу.

Чому чиновники не звертають увагу на питання здоров'я та безпеку учнів навчального комплексу? Ймовірно, економія на безпеці школярів, дає свої фінансові переваги.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі