Чиновники з кримінальним минулим, "колапс" запорізької медицини та спортмайданчик за 17 мільйонів: підсумки дня

Чиновники з кримінальним минулим, 'колапс' запорізької медицини та спортмайданчик за 17 мільйонів: підсумки дня

Про найважливіше 27 квітня.

Валютні збереження та кілька квартир: що приховує декларація запорізького медика

Сьогодні ми продовжуємо наповнювати постійну рубрику "Задекларовані та щасливі", розповідаючи про цікавих постатей Запорізької області, які вміють налагоджувати грошові джерела. Найчастіше ми беремо до уваги держслужбовців, які мали б працювати на благо народу, а не себе в першу чергу. (Читати)

Навіщо у Запорізьку ОДА працевлаштовують раніше засуджених?

У той час, коли Президент України Володимир Зеленський зі словами «вийди розбійник» виганяє з наради раніше засудженого секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка, очільник Запорізької ОДА навпаки оточує себе посадовцями, які раніше мали проблеми із законом. (Читати)

Українці просять націоналізувати "Запоріжжяобленерго"

На офіційному сайті Президента України, зареєстрували електрону петицію з пропозицією націоналізувати ПАТ "Запоріжжяобленерго". У ініціативі йдеться, що через численні проблеми та труднощі підприємство не вживати відповідних заходів. (Читати)

Запорізька ОДА замовила реконструкцію спормайданчика за 17 мільйонів

Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації замовив у ТОВ “Променерго-Інновація” послуги з реконструкції спортивного майданчика з трибуною Запорізької гімназії № 8. Вартість оцінили у 17 млн грн. (Читати)

Мізерна зарплатня, відсутність медикаментів та захисту: запорізькій лікар розповів про «колапс», який очікує сферу медицини

Медичні працівники та лікарі споконвіку стоять на передовій у боротьбі зі страшними захворюваннями, на їх допомогу розраховують мільйони життів. Для кожної країни саме ця сфера в пріоритеті, як про це запевняють можновладці. Однак, рожеві окуляри допоміг зняти вірус невідомого походження та показав реальну картину медичної підготовки у світі. На жаль, Україна далека від ідеалу в цій структурі, а останні  запроваджені реформи зможуть вщент зруйнувати медицину в країні. Такої думки дотримується запорозький студент 6-го курсу медуніверситету, медпрацівник Запорізької обласної дитячої лікарні Дмитро Дюженко, який у своєму відеозверненні розповів з чим дійсно зіштовхуються лікарі щодня. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі