Чиновники Запорізької мерії вирішили облаштувати своє робоче місце барною стійкою та диванами

Чиновники Запорізької мерії вирішили облаштувати своє робоче місце барною стійкою та диванами

Попри відсутність у місцевому бюджеті грошових коштів Запорізька мерія продовжує витрачати фінанси на речі, які навряд чи вплинуть на добробут містян.

Так, 23 липня Департамент культури і туризму Запорізької міської ради замовив меблі на 2,7 мільйона гривень, відповідне оголошення оприлюднено у електронній системі Prozorro.

За умовами тендерної документації постачальник у термін до 31 грудня повинен поставити меблі у кількості 2669 шт. Чиновники замовили стелажі, столи, тумби, стільці, шафи, крісла, рецепції та гардероб, повний перелік викладений у додатку № 4 тендерної документації.

Під час вивчення переліку меблів ми побачили у ньому найменування, які ніяким чином не можуть бути пов’язані з діяльністю держслужбовців.

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради, окрім офісних меблів замовив:

  • стелаж з барною стійкою 1 од.;
  • стілець барний 4 од.;
  • диван 8 од.;
  • лавка-диван з подушками 2 од..

Перелічені меблі більш притаманні таким місцям відпочинку як ресторани, бари так кафе, а не службовому приміщенню, в якому працюють державні службовці. На даний час не зрозуміло за якою адресою буде влаштовано чиновницький бар, для з’ясування цього ми направили до мерії відповідний запит.

Нагадаємо, ми вже розповідали, що попри відсутність коштів у місцевому бюджеті, протягом липня було виділено майже 2,5 мільйона гривень на піар:

  • придбання нових телекамер для муніципального телеканалу за 913 тис грн;
  • придбання телевізійного обладнання для КП "Запорізьке міське інвестиційне агентство", вартістю  631 тис грн;
  • придбання ламп для освітлення стадіону КП "Міський футбольний клуб "Металург", вартістю 917 тис грн.

Сьогодні влада пропонує містянам відпочинок у незавершеному Ландшафтному парку на Набережній та на Правобережному пляжі, на яких чиновники привласнили мільйони з місцевого бюджету, а собі чиновники забезпечують дозвілля у облаштованому барі та безкоштовний піар під час виборчої компанії.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі