Чиновники Запорізької ОДА вирушили у передвиборче турне

Чиновники Запорізької ОДА вирушили у передвиборче турне

Віталій Туринок зі своєю командою відвідав Мелітополь.

Спочатку посадовці урочисто відкрили відремонтовану ділянку дороги по вулиці Ломоносова, яку майже за 50 мільйонів гривень відремонтувало підконтрольне першому заступнику голови Запорізької ОДА Івану Федорову ПП «АБЗ».

Далі Віталій Туринок, Іван Федоров та Зінаїда Бойко взяли участь в презентації амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Новобогданівка, відвідали Новомиколаївську загальноосвітню школу-інтернат, ознайомилися із роботою Вознесенської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини після реконструкції, а також зустрілися з активом Новенської та Семенівської об’єднаних територіальних громад.

Завдання цього турне очевидно показати, що посадовцям близькі й зрозуміли проблеми простих людей, а саме фінансування освіти, послуг медицини, ремонту доріг, кількості робочих місць, пообіцяти та надалі опікуватися розв'язання соціальних питань та зазначити, що це все можливо лише при правильному виборі під час обрання депутатів органів місцевого самоврядування.

На зустрічі місцевим мешканцям було озвучено, що у разі програшу кандидатів від Зе-команди територіальна громада на п’ять років залишиться без підтримки та відповідного фінансування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі