«Чисте» повітря Запоріжжя дісталося навіть Вільнянську

 «Чисте» повітря Запоріжжя дісталося навіть Вільнянську

Запорізька мобільна лабораторія моніторингу довкілля продовжує свою роботу. У цей раз дослідження проводились не тільки у Запоріжжі, але й у Вільнянську.

19 лютого був здійсненний виїзд лабораторії на територію області у місто Вільнянськ, де проводили дослідження по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодісперсний пил діаметром 2,5 мкм. (PM2.5), дрібнодісперсний пил діаметром 10 мкм. (PM10); діоксид сірки; оксид вуглецю; діоксид азоту; оксид азоту; сірководень; сірковуглець; фенол; бензол; толуол; ксилол; аміак; озон; формальдегід, за адресами: провулок Новий, 5, вулиця Калинова, 1 та вулиця Шевченка, 67 - протягом денного часу.

Так було зафіксоване перевищення сірковуглецю, у 1,2 рази  на провулку Новий, 5.

У Запоріжжі, ввечері по вулиці Волгоградська, 26А, було зафіксоване також перевищення сірковуглецю, аж у 4,7 раз більше допустимої норми.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі