Чоловік покинув «Слугу народу» Марину Нікітіну

Чоловік покинув «Слугу народу» Марину Нікітіну

Родинний «дрім-тім» в апараті Верховної Ради розпався. Чоловік-помічник народної депутатки від «Слуги» народу» Марини Нікітіної – Олександр Нікітін подав заяву на звільнення. Про це стало відомо з його електронної декларації.

Марина Нікітіна була обрана у палату ВР від 82 округу Запорізької області, наразі є членом Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки, міжпарламентських зв’язків з Республікою Північна Македонія, міжпарламентських зв’язків зі Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

Щоб справлятися з великим пластом роботи, які лягли на тендітні жіночі плечі, пані Марині довелось обирати власних  кваліфікованих працівників-консультантів, одним із таких претендентів виявися власний чоловік і,  як то кажуть, ходити далеко не довелось. Як зазначала нардепка на своїй сторінці у Фейсбук, її чоловік, точніше помічник, був дуже корисною людиною для партії.

"Олександр Нікітін - Організовував весь рух команди Зе! З січня 2019 по всьому 82 округу, займався захистом результатів президентських виборів в обох турах, як довірена особа Зеленського, потім,  як довірена особа ПП" Слуга народу ", він опікувався волонтерським рухом Зе команди та продовжує цю діяльність. Саме за його знання округу і зв'язки з активістами й громадськістю він став помічником нардепа. Але аж ніяк не через родинні зв'язки ", - повідомила депутат.

Як зазначають ЗМІ, до політичної кар’єри Олександр займався ремонтом машин в місті Гуляйполі й до 10 вересня у нього був зареєстрований ФОП, де основним видом діяльності значився ремонт і технічне обслуговування автомобілів.

Втім пропонуємо згадати й благі справи депутатки та її особистого складу консультантів.

За свою піврічну каденцію Марина Нікітіна подала всього 4 депутатські запити, разом із запорізькими колегами щодо термінового ремонту автомобільної магістралі М-18 на ділянці від міста Запоріжжя до міста Новомосковськ, державної підтримки вітчизняних авіаційних підприємств, виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту аварійної ділянки територіальної автомобільної дороги Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь та скасування абонентської плати за транспортування природного газу для побутових споживачів. Ці запити були ініційовані спільно із запорізьким осередком депутатського корпусу.

Три запити обраниці наразі розглянуті, щодо ремонту доріг, уповноважені особи роз’яснили, що зазначені об’єкти будуть поставлені на розгляд щодо фінансування ремонту ділянки.

Однак всі вище згадані запити були подані ще торік, на трьох перших сесіях, наразі пані депутатка «залягла на дно», активності особливої не веде, що сильно обурює громаду, яка уповноважила Марину Нікітіну відстоювати їх проблеми та думки у Верховній Раді.

Будемо стежити, на яке «мило» проміняв «шило» Олександр Нікітін та сподіватися, що інша помічниця Вікторія Гужва, за попередніми даними бровістка-візажистка, не вирішить піти у великий бізнес бьюті-індустрії.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі