"Чому у теплу погоду так сильно опалюють житла?": запоріжанам пояснили причину

'Чому у теплу погоду так сильно опалюють житла?': запоріжанам пояснили причину

Запоріжани нерідко скаржаться на те, що при достатньо високій для зимового періоду температурі повітря інтенсивність опалення у житлах не знижується. Причину такого явища пояснив голова концерну "Міські теплові мережі" Олександр Грек.

Як повідомив керівник під час пресконференції, ситуація відбувається у зв'зяку з неподілками старої системи подачі тепла та гарячої води. Оскільки систему централізованого опалення будували ще в 70-х роках, про підвищення вартості газу ніхто не думав. Саме тому надійності постачання тепла поступається економічна енергоефективність.

"Наприклад, для того, щоб мешканцям центральної частини міста подати гарячу воду, необхідно нагрівати теплоносій у котельні до 65 градусів. До будинків вона дійде з температурою 50 градусів", - зазначає Олександр Грек.

Також, як повідомляють у виданні "Перший Запорізький", температура гарячої води не може сягати нижче 55 градусів, оскільки тоді у ній розвиватиметься бактерія легіонелла. Варіант нагрівання води є єдиним виходом із ситуації, адже Законодавство України забороняє обробляти її хімічними речовинами. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі