Чорніше чорного: у Запоріжжі кури нестимуть чорні яйця?

Чорніше чорного: у Запоріжжі кури нестимуть чорні яйця?

У Запоріжжі вирощують екзотичних чорних і блакитних курей. Проживають незвичайні тварини у фермерському господарстві німця Маттіас Хенце і його дружини. Іноземець переїхав до Запоріжжя і одружився на місцевій дівчині. У пари вже їх троє.

Так, яйця чорних курей користуються шаленою популярністю і коштують набагато дорожче звичайних. Яйця важать в середньому 45 г. Чорні кури дуже дорогі. Їхня ціна коливається від 10 до 100 USD. Купують їх не задля їжі, а для того, щоб потім з нього вилупилося незвичайне курча.

М'ясо чорної курки коштує від 400 гривень за кілограм. Правда, особливою популярністю воно користується в основному в азіатських ресторанах, повідомляє Форпост

Та окрім екзотичного зовнішнього вигляду цієї породи курей науково підтверджено унікальні лікувальні властивості їхнього м’яса. Воно містить підвищений рівень карнозину - пептиду, який продають в якості харчових добавок. Люди приймають карнозин для росту м’язової маси, уповільнення старіння, при діабеті і навіть аутизмі, і як показали дослідження, м’ясо чорних курей - один з найбагатших природних джерел цього з’єднання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі