Чорний бізнес: як Вільнянщина лисіє

Чорний бізнес: як Вільнянщина лисіє

Наше видання нещодавно висвітлювало інформацію стосовно протиправної діяльності прокурора Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури Запорізької області Коваленка Олександра Олександровича.

В попередніх випусках ми оприлюднили інформацію про те, що родина Коваленків приховує свої статки, самовільно користується державними земельними ділянками не сплачуючи при цьому жодних податків, але сьогодні мова піде про «чорний» бізнес прокурора.

Журналісти поспілкувалися з інсайдерськими джерелами серед правоохоронців Вільнянщини, які розповіли багато цікавого відносно, так званого бізнесу прокурора.

Одним з фактів є події, які розгорталися 2016 року, за інформацією джерела 05.09.2016 року на гарячу лінію 102, було здійснено виклик з повідомленням про те, що на території Привільненської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, невідомі особи займаються випилюванням дерева дубу. На місце скоєння злочину Вільнянським ВП Пологівського ВП ГУНП України в Запорізькій області, направлено слідчо-оперативну групу якою зафіксовано факт вирубки дерева дубу в великих масштабах  особами кавказької національності. Слідчим відділом Вільнянського ВП за даним фактом було зареєстровано кримінальне провадження № 12016080210001240, подія набула колосального значення, адже це було наймасштабніше вирубування на Вільнянщині.

За нашою інформацією, при огляді місця події були знайдені зрублені дерева різного діаметру, у кількості 28 штук (об’ємом приблизно 7 м³), а також дві бензопили AL-KO BKS 4540 та інший відповідний інструмент. У жовтні 2016 року ухвалами слідчого судді Вільнянського районного суду Запорізької області Кофановим А.В. на зазначене майно накладено арешт, що передбачає заборону відчуження, розпорядження та/або користування майном.

За словами нашого джерела, з почерку злочину відразу було зрозуміло, бригада, яка займалася вирубкою дубів працює під прикриттям, бо так зухвало працювати не наважиться жоден з місцевих мешканців. Та згодом все стало на свої місця, кримінальне провадження під особистий контроль (процесуальне керівництво) взяв Коваленко Олександр Олександрович. Зі слів працівників відділку, в матеріалах кримінального провадження були всі необхідні матеріали для оголошення підозри винним особам, але пан Олександр перешкоджав це зробити, тому що організатором цього злочину був він сам.

07.07.2017 року під тиском на слідчого (процесуальним керівництвом) з боку Коваленко Олександра Олександровича кримінальне провадження за фактом вирубки дерев дубу на території Привільненської сільської ради було закрито, а зібрані матеріали кримінального провадження особисто Коваленко Олександр знищив.

Втім, пам’ять людини не знищиш. Де поділися речові докази по справі, на які 28.09.2016 року Вільнянським районним судом, у Коваленка Олександра, мабуть, запитають зацікавлені особи, адже під час розмови наші співрозмовники повідомили про намір написати звернення до ДБР та Генеральної прокуратури України з метою проведення перевірки цього факту та інших фактів протиправної діяльності пана Коваленка.

Стежте за нашими новинами, а ми продовжуємо журналістське розслідування відносно прокурора…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі