Дайджест: Скільки отримують голови департаментів Запорізької ОДА?

Дайджест: Скільки отримують голови департаментів Запорізької ОДА?

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» почали аналізувати заробітну плату керівників та заступників Запорізької облдержадміністрації. Місцевих мешканців обурили розміри зарплатні чиновників, адже прожиткового мінімуму пересічного запоріжця не вистачає для повноцінного життя. На цей раз представляємо вашій увазі заробітну плату та премії, які отримали керівники департаментів ЗОДА за вересень 2019 року.

Голова Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА Гордієнко Віталій за вересень поточного року отримав лише 3 895 грн. Нагадаємо, що очільник облдержадміністрації відсторонив чиновника від займаної посади під час сесії, яка відбулась 19 вересня.  Наразі гучне протистояння Віталія Туринка та Віталія Гордієнка, за яким уважно спостерігає Запорізька область, можна  схарактеризувати як стабільно критичне. 

Зарплатня голови Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА Шишинашвілі Левана виявилася дещо скромнішою – 20 503 грн. Шишинашвілі також отримав премію,  розмір якої склав 2 198 грн.

Очільник Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Мороко Владислав отримав заробітну плату у розмірі 22 092 грн. Також чиновнику нарахували премію – 3 297 грн, що становить 30% посадового окладу.

Директорка Департаменту соціального захисту населення ЗОДА Абдурахманова Світлана отримала 22 324 грн заробітної плати. Крім того, посадовицю також чекав приємний бонус – премія у розмірі 2 669 грн.

А ось екс-директору Департаменту капітального будівництва ЗОДА Бєлєвцову Сергію премію не нарахували. Але його заробітна плата за вересень становила 22 981 грнНагадаємо, що посадовець звільнився за власним бажанням та зазначив, що потенційний заступник голови ЗОДА Володимир Тарасенко, який проходить стажування на займання посади, некоректно ставиться до працівників облдержадміністрації.

Зарплатня директорки Департаменту освіти і науки ЗОДА Озерової Тетяни за вересень поточного року становила 24 604 грн, а також посадовиці нарахували премію – 2 512 грн.

Таку ж премію отримала і голова Департаменту  охорони здоров’я ЗОДА Клименко Вікторія. Натомість, розмір її заробітної плати склав 25 154 грн.

Директор Департаменту агропромислового розвитку ЗОДА Поляков Андрій отримав за вказаний період 27 687 грн заробітної плати. У тому числі чиновнику нарахували премію в розмірі 3 297 грн.

Розмір зарплатні очільника Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОДА Литвиненка Віталія сягнув 29 964 грн. Хоч і маленьку, але премію чиновник все ж отримав – 1 727 грн.

Одним із чиновників, який отримав зарплатню понад 30 тисяч грн, став Медвідь Сергій – директор Департаменту фінансів ЗОДА. Його заробітна плата за вересень становила 30 435 грн, але посадовець отримав ще й премію у розмірі 2 198 грн.

Більш високу планку заробітної плати встановила директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА Матвіїшина Оксана – 31 277 грн. Крім того, чиновниця отримала премію в розмірі 3 140 грн.

Чи не найбільшу зарплатню за вересень 2019 року отримала очільниця Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ЗОДА Барановська Марина – 31 534 грн. Чиновницю не образили, нарахувавши їй ще й премію у розмірі 3 297 грн.

Верхівку рейтингу очолив директор Департаменту з питань цивільного захисту населення ЗОДА Шлея Володимир, який отримав найбільшу зарплатню  33 220 грн, а також 3 297 грн премії.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі