Дбати про медицину – не означає залишатись без задоволення: запорізькі посадовці з кросоверами

Дбати про медицину – не означає залишатись без задоволення: запорізькі посадовці з кросоверами

Під час пандемії директор Департамент охорони здоров'я Запорізької ОДА придбала кросовер, вартістю одного апарата ШВЛ.

Сьогодні питання фінансування медичних закладів у нашій державі стоїть як ніколи гостро, у лікарнях відсутні ліки, медичне обладнання, захисні засоби, лікарів та медсестер масово скорочують, або відправляють у відпустку за свій рахунок. У державних та місцевих бюджетах немає грошей на медицину.

У нашій області також склалась складна ситуація, депутати Запорізької облради вимагають від керівництва Запорізької ОДА негайно перерозподілити кошти обласного бюджету на користь медичних закладів та боротьбу з коронавірусом у регіоні. Відповідний проєкт на сесію облради має негайно подати облдержадміністрація, інакше депутати погрожують оголосити недовіру голові Запорізької ОДА Віталію Туринку та відправити його у відставку.

В умовах тотальної боротьби з поширенням вірусу COVID-19 та пошуках Урядом фінансування, яке потрібно перенаправити на запобігання поширенню інфекції коронавірусу, з дивуванням отримуємо інформацію про придбання чиновницею, яка на обласному рівні відповідає за медицину, транспортного засобу вартістю понад 750 тисяч гривень.

Так, директор Департамент охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації Вікторія Клименко 1 квітня задекларувала придбання кросовера Volkswagen T-Roc Style 1.5 TSI, 2019 року випуску.

Чиновниця стала власницею кросовера Volkswagen T-Roc, 2019 року випуску, у комплектації Style. Вартість автівки складає 764 240 гривень

У 2019 році Вікторія Клименко задекларувала заробітну плату отриману у  Департаменті охорони здоров'я у розмірі 402 748 грн, ще 51 561 грн отримала у Запорізькому державному медичному університеті у якості педагогічної роботи з погодинною оплатою праці.

Чоловік Роман Кальчук у 2019 році отримав 401 989 грн заробітної плати (місце роботи в декларації не вказано) та 34 609 грн заробітної плати, за сумісництвом від Одеського національного медичного університету.

З нерухомості у  Вікторії Клименко є квартира в Запоріжжі та недобудований дачний будинок, із земельною ділянкою в Малокатеринівці Запорізького району. У власності Романа Кальчука є дві земельні ділянки в с. Чорноморське та с. Кохівка Одеської області, проживає  в службовій квартирі від Міноборони, в селищі Таїрове.

У фінансових установах відкрито дев’ятнадцять рахунків, дванадцять  належать Вікторії Клименко, сім її чоловіку. Вдома родина зберігає 45 800 доларів США.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі