ДБР на колесах: статистика від видання "Факти Запоріжжя"

ДБР на колесах: статистика від видання 'Факти Запоріжжя'

Від вітчизняного автопрому до останніх моделей люксових авто - це факт не із чергової декларації одного із посадовців Запоріжжя та області, а автомобільний парк державних інституцій міста та регіону.

Наше видання вирішило дізнатись на чому ж пересувається  представництво офіційного відомства – надіслали запити, у якому попрохали поділитися внутрішніми цікавинками представників ДБР, Прокуратури, Держспоживслужби, СБУ, а саме про кількість авто та витрати на їх утримання, які надходять із кишені платників податків. Результатами будемо поступово ділитися з вами. Тож, перший на черзі звітує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, яке розташоване у Мелітополі.  

Відповідно до отриманих журналістами даних ДБР має у своєму розпорядженні 9 автомобілів, серед них переважно нові легкові авто та мінівени: 3 - Renault Duster Life  2018 року випуску, 2 -Toyota Corolla 2019 року, 2 - Toyota Proace Verso 2019 року, Toyota Hilux 2019 року та  Ford Tourneo Custom 2018 року.

Обслуговувати транспортні засоби обійшлось державі у 2019 році – 11 552 гривень, а у 2020 році – 21 889,33 гривні. 

Однак, можливо не тільки держава утримує переважно новий правоохоронний орган. Нагадаємо, Дмитро Фірташ використовує ДБР, для повернення власних грошей. Так, Державним бюро розслідувань у м. Мелітополі розпочато кримінальне провадження за фактом винесення суддею завідомо неправосудної ухвали про зняття арешту із рахунків ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Досудове розслідування кримінального провадження № 62019080000000589 від 19.12.2019, здійснюється за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 375 КК України.

За матеріалами слідства встановлено, що 12 грудня 2019 року слідчим суддею Жовтневого районного суду міста Запоріжжя Скользнєвою Н.Г., було задоволено клопотання публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» про скасування арешту на грошові кошти, які зберігаються на рахунках ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». З метою виконання державним виконавцем Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України наказів про примусове стягнення заборгованості на користь ПАТ «Запоріжжяобленерго», за рішеннями Господарського суду Запорізької області, за яким відкрито зведене виконавче провадження та отримання грошових коштів й погашення наявної заборгованості було знято арешт із двох рахунків, відкритих ЗТМК в АТ «Банк Альянс», на яких зберігались грошові кошти у сумі 177 747 776 грн.

До того ж ДБР відмовило нардепам розслідувати справу ексгубернатора Запорізької області через відсутність на їх думку складу злочину.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі