ДБР відкрило кримінальну справу проти представників Рибагенства Запорізької області

ДБР відкрило кримінальну справу проти представників Рибагенства Запорізької області

Мелітопольське управління Державного бюро розслідувань у рамках кримінального провадження № 62020080000000086 від 03.02.2020р. розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України перевіряє діяльність службових осіб Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області за 2017-2020 роки.

За нашою інформацією, саме у цей період Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області очолював Дмитро Чайка. Під час своєї діяльності чиновник повністю себе дискредитував, так активісти та громадськість неодноразово звинувачували Дмитра Чайку у співпраці з місцевими браконьєрами від яких посадовець регулярно отримує винагороду за «кришування», а також незаконний вилов риби співробітниками Рибоохоронного патруля.

В ході досудового розслідування процесуальним прокурором відділу прокуратури Запорізької області Пам`яткою А.С., 9 квітня погоджено клопотання слідчого ДБР щодо надання доступу до документів що складались службовими особами протягом 2017-2020 років, які знаходяться у володінні Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області.

Клопотання вмотивовано тим, що службові особи Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, зловживаючи службовим становищем, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для себе або інших осіб, використали своє службове становище всупереч інтересам служби, внаслідок чого державним інтересам спричинено тяжкі наслідки.

Перевірку діяльності Управління Державного агентства рибного господарства  розпочато за матеріалами звернень депутатів Верховної ради та Запорізької міської ради, а також публікацій у засобах масової інформації, у яких зазначалось, що службові особи Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області організували на території Запорізької області незаконний вилов водних біоресурсів з водойм та річки Дніпро для подальшої реалізації та отримання прибутків. Крім того службові особи Управління вносили завідомо неправдиві відомості до офіційних документів під час виконання службових обов`язків

Нагадаємо, ми неодноразово висвітлювали протиправну діяльність Дмитра Чайки та його співробітників:

Сподіваємось, що співробітниками ДБР буде надано правову оцінку незаконної діяльності службових осіб Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, винних буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі