ДБР зацікавилось будівництвом ТРЦ у парку Яланського

ДБР зацікавилось будівництвом ТРЦ у парку Яланського

Ажіотаж довкола будівництва ТРЦ на території парку Яланського дещо стих. Проте, пройшло майже два роки, але роботи з будівництва торговельного центру не продовжуються, благоустроєм території теж ніхто не займається. Ми вирішили з’ясувати, яка на сьогодні ситуація з цим проектом.

ГО «Національні дружини Запоріжжя» декілька років у суді домагались визнання договору оренди недійсним. Однак суд програли, більш того повинні компенсувати «Ленд Дівелопмент» витрати на професійну правову допомогу 48 тис. грн.

Крім того, як з’ясувалось, Першим слідчим відділом слідчого управління ТУ ДБР у Мелітополі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №62019080000000191, відомості про яке внесено до ЄРДР 07.05.2019 щодо зловживання службовим становищем працівниками правоохоронних органів Запорізької області в інтересах третіх осіб, сприяючи незаконному використанню земель комунальної власності на території міста Запоріжжя, чим спричинили збитки державним інтересам у великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Досудовим розслідуванням встановлено, що ТОВ «Ленд Дівелопмент» згідно з рішенням Запорізької міської ради та договорів оренди, має у винаймі земельні ділянки на перехресті вул. Незалежності України та вул. Лермонтова, котрі входять до території парку Яланський. Даний орендар здійснював вирубку зелених насаджень орендованих земельних ділянок та незаконне використання земель комунальної власності.

Крім того, встановлено, що дану незаконну діяльність з боку вищевказаного підприємства прикривали працівники правоохоронних органів Запорізької області, зловживаючи своїм службовим становищем.

Також в ході досудового розслідування встановлено, що Дніпровським ВП ГУ НП у Запорізькій області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовими особами правоохоронних органів щодо сприяння діяльності ТОВ «Ленд Дівелопмент», за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України та за відомостями, що внесені до ЄРДР за номером № 12018080050001366. Зазначимо, до даного кримінального провадження приєднані матеріали кримінального провадження за № 12018080060001250.

У залі суду слідчі просили дозвіл на отримання матеріалів за цими кримінальними провадженнями, апелюючи тим, що є загроза фальсифікації, знищення або приховання працівниками СВ Дніпровського ВП ГУ НП у Запорізькій області частини матеріалів кримінального провадження №12018080050001366.

На сьогодні досудове розслідування продовжується.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі