Дефіцит захисту: де придбати медичні маски у мережі?

Дефіцит захисту: де придбати медичні маски у мережі?

Запорізькі аптекарі лише встигають казати клієнтам фразу: "Медичних масок у наявності немає". Більш заповзятливі містяни виготовляють маски на продаж самостійно або перепродають за високу вартість ті, що були придбані оптом.

Ми вирішили дослідити торгівельні сайти у мережі Інтернет та порадити Вам місцини, де елементи захисту є в наявності за відносно невисоку вартість.

Враховуючи те, що на сьогодні вартість медичних масок майже не знижується до старих цін, ми знайшли кілька непоганих варіантів на сайті Zakupka.com. Один із варіантів - у розбрід вартістю 19,80 грн.

 

Однак, портал пропонує і оптові закупівлі за різними цінами. 13 тис. грн. за 1 тис. масок (13 грн/од.), 1 тис. грн. за 50 масок (20 грн./од.) та 250 грн. за 10 масок (25 грн./од.).

Подібну вартість пропонують і на сайті професійної косметики "french-shop". Тут можна придбати 50 масок за 850 грн. (17 грн./од.) Вибір захисних елементів на порталі доволі широкий, залежно від дизайну. Проте, на більшість товарів необхідно робити передзамовлення. Доставка здійснюється з м. Харків протягом кількох днів.

Наразі у мережі найбільше оптових пропозицій, які стануть у нагоді як пересічним людям, так і організаціям.

Не варто забувати і про те, що захисні маски можна зробити власноруч. Є кілька варіатнів - паперові рушники, бавовняна тканина та ін.

Найпростішою у виготовленні є марлева маска. Для її виготовлення потрібно:

марля (90×60 см);
вата (15×15 см, товщиною 1 см);
резинки;
ножиці.
Як зробити?

У марлю загортаємо вату у три шари, верхній та нижній край акуратно підвертаємо.  Також можна згорнути марлю у 7-8 шарів і прошити її. На краї маски прикріпити резинки, які фіксуватимуть виріб на обличчі.

Маску можна виготовити із кольорової тканини.

Однак пам'ятайте, що після кожного використання маску потрібно прати і прасувати. Тільки після цього її можна використовувати повторно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі