День міста в Запоріжжі: де будуть проводити, що буде в програмі та скільки коштує

День міста в Запоріжжі: де будуть проводити, що буде в програмі та скільки коштує

Свято пройде у традиційних місцях – каскаді "Райдуга" та Вознесенівському парку

12 та 13 жовтня у Запоріжжі будуть святкувати День міста – традиційно відзначати свято будуть на каскаді "Райдуга" та Вознесенівському парку. Також проведуть Покровський ярмарок, який раніше пропонували перенести на Хортицю – але ідея зустріла відчайдушний спротив містян, тому міський голова Володимир Буряк врешті-решт залишив ярмарок на своєму місці.

Міському бюджету святкування Дня міста буде коштувати трохи більше мільйона гривень – відповідний тендер вже розміщено у системі "Прозорро".

Як повідомляє "Заноза" із посиланням на документ з міськради, який потрапив у її розпорядження, співати на святі будуть група "Воплі Відоплясова" з Олегом Скрипкою, чекають також на Олександра Павлика (сина співака Віктора Павлика) і репера Ярмака. Також приїде до міста відомий ведучий Ігор Кондратюк, який традиційно влаштує тут шоу "Караоке на Майдані".

Фото: "Заноза"

Втім, містян обіцяють розважати не тільки традиційним ярмарком – у програмі є фестиваль "Країна мрій" та різні майстер-класи, а для дітей передбачений захід "Книголісся".

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі