Сегодня - 26.05.2019
Главная>Общество>Денежные махинации экофондов, полиция задержала криминального "авторитета", учасникам АТО выплатили материалку: итоги дня

Денежные махинации экофондов, полиция задержала криминального "авторитета", учасникам АТО выплатили материалку: итоги дня

Гроші за шкоду: чому мільйони з екофондів не працюють на охорону довкілля Запоріжжя?

Згідно із Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» для фінансування заходів щодо охорони довкілля створюються на місцевому та державному рівні так звані екофонди. Основним джерелом грошових надходжень є кошти екологічного податку, який платять підприємства, які забруднюють довкілля: здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидають забруднюючі речовини у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

Найбільшими такими платниками є металургійні заводи, теплових електростанції, добувні компанії тощо. До фондів також надходять інші кошти грошових стягнень за шкоду, заподіяну довкіллю.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/groshi-za-shkodu-chomu-miljoni-z-ekofondiv-ne-pratsyuyut-na-ohoronu-dovkillya-zaporizhzhya

Политические распри: депутаты на сессии главврача детского дома увольняли, увольняли, да так и не уволили

14 марта. Запорожский областной совет. Внеочередная сессия. 

11.00 - депутаты и члены президиума вальяжно прогуливаются по залу, не торопясь приступать к работе. 11:30 - сессия наконец началась. Регистрация, в зале 62 депутата из 84. Еще пол часа вручали награды. После, с отчетом выступал глава ГУ НП в Запорожской области Сергей Комиссаров. 12.00 - утверждена повестка. После, начались споры и крики.

На повестке - вопрос об увольнении Елены Лебедевой, главврача Запорожского областного дома ребенка «Солнышко». Дело в том, что у действующего руководителя 1 апреля заканчивается контракт. Позиции депутатов по этому вопросу заметно разняться.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/politics/politicheskie-raspri-deputaty-na-sessii-glavvracha-detskogo-doma-uvolnyali-uvolnyali-da-tak-i-ne-uvolili

Запоріжанин запропонував безготівковий розрахунок у пасажирському транспорті

Житель Запоріжжя опублікував на сайті Електронних петицій міста Запоріжжя петицію про "Безготівкова сплата за проїзд в комунальному транспорті за допомогою QR-коду, СМС-повідомлень, безконтактної оплати та інш.". 

Громадянин наголошує, що треба створити електроний квиток для проїзду в комунальному транспорті. Це полегчить розрахунок за проїзд у переповненому громадському транспорті. Даний сервіс вже давно впроваджен в багатьох містах України (Київ, Дніпро, Вінниця, Тернопіль, Львів та інш.).

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/zaporizhanin-zaproponuvav-bezgotivkovij-rozrahunok-u-pasazhirskomu-transporti

У Запоріжжі обговорили "наболілі" питання з організації вивозу сміття

У Запоріжжі обговорили актуальні питання із вивозу сміття. 

"Наболілими" проблемами при організації вивозу сміття є благоустрій контейнерних майданчиків, їх санітарний стан, встановлення нових баків, своєчасність виконання робіт, розподіл обов'язків відповідальних служб та інші.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/u-zaporizhzhi-obgovorili-nabolili-pitannya-z-organizatsii-vivozu-smittya

Запорізька облрада розпочала планову сесію

Сьогодні розпочала роботу 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради. На порядок денний винесено  47 питань. 

Левова частка питань  стосується бюджетних змін та доповнень до діючих обласних програм. Зокрема, депутати планують розглянути питання «Про внесення змін та доповнень до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2020 року»; «Про внесення змін до регіональної цільової програми “Питна вода Запорізької області” на 2012 - 2020 роки»; «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку охорони здоров'я Запорізької області на 2018-2022 роки», «Про внесення змін та доповнень до Програми з підвищення рівня енергоефективності Запорізької області на 2016-2020 роки» тощо.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/zaporizka-oblrada-rozpochala-planovu-sesiyu

Запорізьким учасникам АТО виплатили грошову компенсацію

З березня поточного року учасникам  АТО виплатили матеріальну допомогу 41 учаснику бойових дій в антитерористичній операції, в операції Об’єднаних сил. 

Розмір одноразової допомоги складає 3000 гривень. Так, з початку року зазначену допомогу отримали 95 осіб на загальну суму 285 тис. грн.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/zaporizkim-uchasnikam-ato-viplatili-groshovu-kompensatsiyu

Поліціянти затримали кримінального "авторитета"

У Запорізькій області затримали громадянина, який має широке коло зв’язків у кримінальному середовищі. 

10 березня поліціянти зупинили автомобіль "Chery SQP 7247". Під час огляду автомобіля в салоні поліцейськими було виявлено зброю.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/politsiyanti-zatrimali-kriminalnogo-avtoriteta

У Запоріжжі затримали зловмисника, який "розкрив" автівку екоактивіста

У Вознесенівському районі Запоріжжі затримали зловмисника, який викрав з автомобіля цінне майно активіста. 

Нагадаэмо, 13 березня вночі невідомі розбили вікна автомобіля "Фіат" та викрали цінне майно запорізького екоактивіста. Сума спричиненого збитку близько 6 тисяч гривень.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/u-zaporizhzhi-zatrimali-zlovmisnika-yakij-rozkriv-avtivku-ekoaktivista